נגישות

מכשיר שמיעה מתרגם

אחרי ששמענו על לא מעט מכשירים טכנולוגיים המשלבים בינה מלאכותית, עכשיו הגיע תורם של מכשירי השמיעה המשלבים טכנולוגיות פורצות דרך. בשנים האחרונות תחום אביזרי השמיעה שינה את פניו. את המכשירים האנלוגיים מחליפים בגאווה מכשירים דיגיטליים שלא רק מפיקים צלילים איכותיים, אלא מכילים מבחר תכונות גאוניות כמו תרגום לשפות, זיהוי נפילה, מד דופק, מד צעדים, חיבור אלחוטי לסמארטפון ותרגום סימולטני ל – 27 שפות. אין ספק שעם מערכת שכזאת, תוכלו להישאר מחוברים לאנשים שאתם אוהבים!

על פי הערכות, אחד מתוך עשרה ישראלים סובל מבעיה בשמיעה בדרגות שונות, מהם שליש מאוכלוסיית המבוגרים (מעל גיל 65). חלק גדול מהם היו יכולים לשפר את איכות חייהם באופן ניכר באמצעות הרכבת מכשירי שמיעה. אולם, רבים אינם רוכשים מכשירי שמיעה בעיקר מסיבות של סטיגמה לא מוצדקת או שאינם מודעים לפיתוחים המשמעותיים שהתחום עבר בשנים האחרונות.

האבולוציה של תחום מכשירי השמיעה

עד שנת 1995, מכשירי שמיעה שהותאמו היו בעיקר אנלוגיים ולאחר מכן החלו בהתאמת מכשירי שמיעה דיגיטליים. אולם, עם השנים הטכנולוגיה התקדמה פלאים והותאמה לעידן המודרני המתקדם. כניסת הטכנולוגיה הדיגיטלית לתחום מכשירי השמיעה אפשרה שליטה טובה ומדויקת יותר במאפייני הקול הנקלט ע”י המכשירים, עיבודו בהתאם לצרכי המשתמשים והפקתו בחזרה לאוזניים. גם מבחינת נראות ואסתטיות, המכשירים החדשניים זעירים ויפים יותר. הם מונחים באלגנטיות על האוזן עם צינוריות דקיקות ושקופות שכמעט שאינן נראות. כך למשל המערכת הבריאותית של ‘אודיו מדיק‘ עונה על כל הקריטריונים, ומציעה הרבה יותר ממכשיר שמיעה שהכרתם עד היום!

מה המערכת הבריאותית פורצת הדרך מציעה לך?

סמארטפון המחובר ישירות למכשיר השמיעה, פשוט לשמוע ווייז

עם התפתחות הסמארטפונים, נוצר ביקוש טבעי להתממשקות מכשירי השמיעה למכשיר הנייד, הרי הוא חלק משגרת חיינו ואין כל סיבה שלקויי שמיעה לא ייהנו מתקשורת נוחה כמו כל אדם. לדברי אביב אונגר, סמנכ”ל אודיו מדיק, חברה העוסקת בהתאמת מכשירי שמיעה מתקדמים, “כיום, מכשיר השמיעה מהווה פתרון עבור כל האפליקציות שדורשות שמיעה במכשיר, כמו האזנה למוזיקה ישירות ממכשיר השמיעה, שמיעת הנחיות של אפליקציית ווייז ואף מאפשר לדבר ישירות עם אנשים בטלפון בעזרת מכשיר השמיעה”.

למעשה, מכשירי השמיעה המודרניים מתחברים לסמארטפון בעזרת חיבור סמרט-בלוטות’ (Smart-Bluetooth), שבניגוד לבלוטות’ הרגיל הוא אינו “זולל” את סוללות המכשירים ומאפשר ליהנות מכל התכונות שמציע הסמארטפון.

מכשיר שמיעה שגם שומר על הביטחון שלך

מכיוון שחלק גדול מהמשתמשים במכשירי שמיעה הם מעל גיל 65 וייתכן כי עקב כך מתלוות בעיות ביציבה, קיים גם צורך לשמור על בטיחותם, ולכן למכשירי השמיעה החדשניים של אודיו מדיק, מספקים תכונה לזיהוי נפילה, המאפשרת למשתמשים להישאר מחוברים תמיד לבני המשפחה. תכונת זיהוי הנפילה מופעלת על ידי חיישן המזהה את המצוקה בה הם נמצאים ומעדכן את איש הקשר מיידית על נפילה.

המכשיר שיגרום לך לבצע פעילות גופנית

אך לא די בזאת, המודעות הגבוהה לביצוע פעילות גופנית מעבירה אותנו היישר לשתי תכונות שיגרמו למשתמשים לקום מהספה ולבצע פעילות גופנית. תוכנת מד דופק מאפשרת לנטר את הדופק ואת קצב התאוששות הלב ממאמץ גופני, באמצעות החיישנים הנמצאים במערכת השמיעה ותצוגת הנתונים באפליקציה. תכונה נוספת היא מד צעדים המאפשרת אימוץ אורח חיים פרו-אקטיבי בעזרת האפליקציה שמספקת למשתמשים משוב מידי על פעילותם הגופנית.

התכונה שמלווה אותך בחו”ל ומתרגם לך ל – 27 שפות

מכשירי השמיעה של “אודיו מדיק” הוא הרבה יותר ממכשיר בריאותי, והוא מאפשר למשתמשים ליהנות מפריווילגיה השמורה רק להם. המכשיר מתרגם בקלות  ל-27 שפות שונות בכל מקום בעולם, כך שהמשתמשים יוכלו לתקשר דרך האפליקציה בכל שפה שיבחרו ובכל מקום בעולם!

תרצו לדעת יותר? צרו קשר עם המומחים של אודיו מדיק

מאמרים מומלצים...

הניואנסים הקטנים: בחירת מכשיר שמיעה בעידן המודרני (2021) סימנים לירידה בשמיעה איך מתאימים מכשיר שמיעה

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשר עכשיו
    צור קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: