נגישות

עולם מכשירי השמיעה בישראל ובעולם בכלל נמצא במגמת שיפור מרשימה, וכיום ניתן למצוא מכשירי שמיעה מתקדמים מאוד בשוק, לצד אביזרים תומכים למיניהם שנועדו כולם לסייע ללקויי שמיעה בכל גיל, ולהקל על קשייהם השונים. בפרט, אחד מן הפיתוחים האחרונים הוא המשדר לטלוויזיה אשר מאפשר למרכיב מכשיר השמיעה ליהנות מחוויית צפייה ושמיעה משופרת.

איש מול טלויזיה

מהו מכשיר שמיעה לטלוויזיה?

מדובר בסטרימר ייעודי המשדר את האודיו למכשיר השמיעה שלכם, ואשר מגביר את ווליום הטלוויזיה ישירות במכשיר השמיעה. המכשיר נועד כדי לסייע ללקויי שמיעה ליהנות מצפייה שגרתית בטלוויזיה, ללא צורך בהגברת הווליום של הטלוויזיה עצמה.

הצורך שמאחורי הפיתוח

עבור מי שלא הכיר את עולם מכשירי השמיעה בעבר, חיבור פשוט ואלחוטי בין הטלוויזיה למכשיר השמיעה עשוי להיראות מובן מאליו, כמעט כמו כל חיבור של אוזניות או מחשב למסך הטלוויזיה. אולם, חשוב לדעת כי המכשירים הללו הם פרי פיתוח שנבע משינוי תפיסתי בעולם מכשירי השמיעה – אם בעבר מטרת מכשיר השמיעה הייתה בעיקר להגביר את הווליום עבור האדם בלבד, כיום ההסתכלות על מכשיר השמיעה היא כעל מכשיר שתפקידו הוא לשפר את איכות החיים של האדם באופן כללי. הגישה הזו באה לידי ביטוי גם בתחומים נוספים, כמו עיצוב מכשירי השמיעה למשל, וגם בתחום הפיתוחים הטכנולוגיים.

איך זה עובד?

מכשירי שמיעה אלחוטיים יכולים להתחבר למשדר טלוויזיה מיוחד, אשר בעזרת טכנולוגיה תומכת יוכל לשדר ישירות למשכיר השמיעה את קול הטלוויזיה (דוגמא למשדר מצוין כזה הוא המשדר מבית Resound). יש לשים לב בעת רכישת המשדר, כי קיימת התאמה בין טכנולוגיית המשדר לבין זו של מכשיר השמיעה.

מדוע מומלץ לרכוש משדר לטלוויזיה?

 • המשדר מאפשר את הגברת הווליום עבור האדם עצמו, ללא צורך בהפרעה לבני הבית או לשכנים.
 • איכות השמיעה במכשיר השמיעה, בייחוד אם מדובר במכשיר שמיעה מתקדם טכנולוגית, היא הרבה יותר גבוהה מווליום מוגבר של טלוויזיה, כך שגם חוויית השמיעה הינה טובה יותר.

כתוצאה מכל האמור לעיל, עולה כי המשדר משפר משמעותית את איכות חיי האדם ומאפשר לו לשלוט ברמה גבוהה יותר על סביבתו ולהתאימה אל צרכיו האישיים בקלות וביעילות.

דוגמאות למשדרי שמיעה לטלויזיה

סטרימר אודיו לטלוויזיה (TV Streamer) מבית Starkey

מכשיר סטרימר לשמיעת טלויזיה בית סטארקי

לעמוד המוצר לחצו פה

משדר לטלוויזיה מבית Starkey

מכשיר משדר לטלויזיה ללקויי שמיעה

לעמוד המוצר לחצו פה

משדר לטלויזיה מבית ReSound

מכשיר משדר שמיעה לטלויזיה בית ריסאונד

לעמוד המוצר לחצו פה

 

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשרו עכשיו
    צרו קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: