נגישות

ההתפתחות הטכנולוגית בעידן המודרני הביאה אתה התקדמות בכל ענף המשתמש בה. גם עולם מכשירי השמיעה עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות, כאשר השדרוגים האחרונים הוסיפו למכשירי השמיעה יכולות שמיעה מתקדמות ואיכותיות יותר, נוחות ושמירה על איכות חיים גבוהה. אחד מהפיתוחים אשר עזרו יותר מכל לשמירה על איכות החיים של המטופלים, הוא היכולת לייצר מכשירים קטנים במיוחד, המעניקים נוחות מקסימלית מחד ושמיעה עוצמתית מאידך.

מכשיר השמיעה הכי קטן - RIE

מהם יתרונות מכשיר קטן?

מכשירי השמיעה הדיגיטליים החליפו את אלו האנלוגיים לפני יותר מ-15 שנה. היתרונות של הדור האחרון של מכשירי השמיעה הדיגיטליים הם רבים: הם בעלי יכולת התאמה לסביבת המשתמש, מסננים רעשי סביבה, זיהוי דיבור בסביבה רועשת ועוד. גם כיוון עוצמת השמע באופן אוטומטי, ללא צורך בכפתור, הוא יתרון משמעותי אשר לא רק תורם לאיכות החיים של המטופל, אלא גם חוסך בגודל המכשיר ובכך מבטיח מכשיר קטן יותר. זוהי רק דוגמה אחת מני רבות הנוגעות לאופן ההקטנה של מכשירי השמיעה בהווה. הצמצום בגודל מכשירי השמיעה תורם רבות לאיכות החיים של המטופל, מכיוון שהוא הופך את מכשיר השמיעה לקל ביותר, כמעט בלתי נראה, מתאים לשימוש עם משקפיים ועוד יתרונות רבים אחרים.

הקטגוריות העיקריות:

כאשר מדברים על מכשירי שמיעה, במיוחד בגודל קטן, נהוג לחלק אותם לשתי קטגוריות עיקריות:

CIC – Completely In the Canal: אלו הם מכשירים הנגזרים מקטגורית ה-ITC (In The Canal) אשר חלקם העיקרי נמצא בתוך תעלת האוזן, וחלקו (בעיקר במקום שבו נמצא המיקרופון) נראה כלפי חוץ. מה שמבדיל את קטגורית CIC מקטגורית ITC הוא שהמכשיר כולו נמצא עמוק יותר בתוך תעלת האוזן וכך חלקיו אינם נראים (או שכמעט ואינם נראים) כלפי חוץ. חשוב לזכור שמכשירים אלו אינם מתאימים לכולם ויש לבחון התאמה אישית לכל מטופל.

RIE – Receiver In the Ear: זהו מכשיר שמיעה אשר הרמקול שלו נמצא בתוך האוזן והוא מתחבר לגוף המכשיר עצמו באמצעו כבל דקיק ביותר העטוף בצינורית גמישה שכמעט נטעמת בצבע העור. מכשירים אלו מציעים מגוון יכולות טכנולוגיות מתקדמות, לצד איכות שמיעה גבוהה במיוחד.
מכשיר השמיעה הכי קטן - כחול

LiNX 61 – מכשיר השמיעה הכי קטן בקטגוריית ה RIE של חברת ReSound

מכשיר השמיעה החדשני LiNX 61 מבית ReSound הוא המילה האחרונה בכל הנוגע למכשירי שמיעה מסוג RIE. מדובר במכשיר קטן ואלגנטי, המגיע בשלל צבעים ובעל יכולת התאמה רחבה במיוחד כמעט לכל מטופל. המכשיר מספק איכות שמיעה “תלת ממדית”, כלומר שמיעה סביבתית רחבה ומקיפה. הוא גם בעל ציפוי ננו מיוחד, המקנה לו הגנה מפני לחות ומים עם רמת עמידות IP58. אחד היתרונות החזקים ביותר של המכשיר הזה, הוא היכולת להתחבר ישירות אל הטלפון החכם )דגמים שונים של iPhone) של המטופל, ובכך להשמיע את השיחות או את המולטימדיה הנדרשת ישירות בתוך אוזנו של המטופל, דבר אשר כמעט הכרחי בדור שלנו. כל זה מתאפשר הודות לטכנולוגיה שאפשרה את ייצורו של LiNX 61 – מכשיר השמיעה מסוג RIE הקטן ביותר של חברת ReSound.

מכשיר השמיעה הכי קטן - אדום

מאמרים מומלצים...

ארבע המצאות קטנות ששינו את העולם טינטון (טיניטוס) – בעיית צפצופים באוזניים מחירים של מכשירי שמיעה

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשר עכשיו
    צור קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: