נגישות

החיים מזמנים לנו אתגרים והתמודדויות לא מעטות, אמנם המפתח לחיים בריאים ומאושרים הוא להתבונן בדברים החיוביים שקורים סביבנו ללא הרף. כך, התמודדות עם ירידה בשמיעה יכולה להיות חוויה מתסכלת וקשה, בתוך הבית ומחוצה לו – קשה יותר לצפות בטלוויזיה בלי שהשכנים יתלוננו, דיבור בטלפון הופך להיות משימה בלתי אפשרית, רעש המכוניות נחלש כך שקשה לנו לשמוע רכב שמגיע לכיווננו ועוד. אך כאשר נעזרים במכשיר שמיעה איכותי שעונה לצרכים האישיים שלנו, אפשר ליהנות מנחת, הקלה ופנאי להפנות את תשומת הלב שלנו לעיסוקים שאנו אוהבים ולהתבונן בדברים החיוביים של החיים – ילדים ומבוגרים כאחד.

מכשירי שמיעה פרימיום של חברת Livio

רמות של מכשירי שמיעה

מקובל לזהות שלוש רמות של מכשירי שמיעה: בסיסיים, בינוניים וכאלו שהם ברמה גבוהה – הנקראים מכשירי שמיעה פרימיום. ההבדלים בין מכשירי השמיעה אינם מתמקדים רק במחיר אלא גם ביכולות של המכשיר ובפונקציות השונות שהוא מספק. מכשירי שמיעה ברמה הבסיסית, במרבית המקרים מתאימים יותר לאנשים שממעיטים לצאת מהבית ונפגשים עם מעט אנשים, היות שלמכשירים אלו יש מעט ערוצי שמע והם יותר יעילים לסביבה שקטה. הרמה הבינונית של מכשירי שמיעה, נכונה יותר לאנשים שגם ממעטים לצאת מהבית אך גם נוטים לבקר במקומות עם מספר רב יותר של משתתפים, מכיוון שלהם יש יותר ערוצי שמע, והם מסוגלים להקטין הדהוד, רעשי רוח ולמתן רעשים חזקים.

 

הרמה הגבוהה והאיכותית ביותר של מכשירי שמיעה, דרגת פרימיום, היא הרמה המתאימה לאנשים המקיימים אורח חיים פעיל ומרבים להימצא בסביבות שמיעה מאתגרות כמו מקומות הומי אדם, בתי קפה, פארקים רועשים, או שיש להם רצון לקבל את המקסימום האפשרי ממכשירי השמיעה. מכשירי השמיעה המתקדמים ברמת פרימיום, מדמים שמיעה טבעית בזכות היכולת שלהם לזהות את הסביבה האקוסטית שבה אתם נמצאים, להתאים את פעולתם לסביבה באופן אוטומטי ובלתי מורגש, ובמקרים מסוימים גם להקל על טינטון ועוד.

 

החברות המובילות בעולם למכשירי שמיעה: Starkey ו-ReSound

מכיוון שרוב האנשים בעולם המודרני, מנהלים אורח חיים תובעני ופעיל במיוחד, החברות המובילות עבדו על סדרת מכשירי שמיעה פרימיום שיהוו פתרון מושלם לשיפור השמיעה ואורח החיים כאחד. מכשירי  Starkey כמו אלו מסדרת Livio , ומכשירי ReSound, כמו אלו מסדרת One, כוללים טכנולוגיות מתקדמות ומתאימים במיוחד לאנשים פעילים, אוהבי מוסיקה, העובדים בסביבה משתנה. מכשירים אלו יודעים להתאים את עצמם לסביבה  השונה ולספק חווית שמיעה טובה בכל אחת מהסביבות ללא צורך בכיוון ידני. בואו ונצלול לעומק למספר מכשירי פרמיום והפונקציונליות שיש להם להציע.

מכשיר שמיעה פרימיום

מכשירי שמיעה פרימיום של חברת Starkey  מסדרת Resound

מהפיכת המיקרופון השלישי

משפחת מכשירי שמיעה Resound One מביאה בשורה חדשה למכשירי השמיעה. לצד פילוסופיית השמע הייחודית למכשירים אלו, והפונקציות המתקדמות ביותר שקיימות בשוק למכשירי השמיעה, למכשיר השמיעה מדגם Resound One 9, יש מיקרופון שלישי עם רמקול הממוקמים בתוך תעלת האוזן – בהתאמה מושלמת וייחודית לשומע. תוספת זו של מיקרופון שלישי, בנוסף לשני המיקרופונים הממוקמים על גבי המכשיר עצמו, יחד עם השימוש במבנה הייחודי של האוזן, משפרת את קליטת הצליל ומדייקת את המיקום של הצלילים במרחב, כך שחווית הצליל היא טובה, מלאה ואותנטית יותר בדומה לשמיעה הטבעית.

 

קישוריות אלחוטית – לבחור למה להקשיב

כמו מכשירי השמיעה מסדרת Resound One, גם חברת Starkey הבינה את הצורך לצייד את מכשירי השמיעה שלה בתקשורת אלחוטית המתחברת למכשירי עזר. מכשיר השמיעה Livio Edge AI 2400, הוא דוגמא מצוינת למכשיר מבית Starkey, העושה שימוש בחיבור ייחודי למכשירי עזר, אשר יודעים לשדר צלילים ישירות למכשיר השמיעה ולבצע עיבוד דו-כיווני בשני האוזניים, לחוויית שמיעה אולטימטיבית.

 

מכשירי שמיעה פרימיום מסדרת LiNX Quattro

בעזרת החיבור בין מכשיר השמיעה למכשיר הטכנולוגי, עובר המידע בשתי האוזניים באופן סימולטני תוך התגברות על אתגרים שונים כמו דיבור בטלפון או צפייה בטלוויזיה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת למכשיר השמיעה להתחבר לטלפונים חכמים של אייפון וגם אנדרואיד התומכים בהם, המכשירים מאפשרים שליטה במכשיר השמיעה דרך אפליקציה ייחודית, שממנה תוכלו ליהנות מתרגום השמע ל-27 שפות שונות, ישירות למכשירי השמיעה שלכם. בנוסף, תוכלו לעקוב אחר פעילות גופנית ולהפעיל חיישנים מיוחדים לגילוי נפילה – כך, אתם בוחרים למה להקשיב, ומכשיר השמיעה שלכם לא מבצע את ההחלטות במקומכם.

 

עיצוב בלתי מתפשר וסוללה חזקה

מכשירי פרימיום של one ReSound, ומכשירי Starkey Livio, מעוצבים במחשבה על אסתטיקה ונוחות כאחד. מכשירי פרימיום, מגיעים בשלל צבעים המשתלבים עם מגוון רחב של גווני עור ושיער טבעיים, כאשר המכשירים עצמם קטנים וכמעט ואינם נראים. בדגמים מסוימים נוספת אפשרות לטעון את סוללות מכשיר השמיעה ובעזרת מטען נייד ובכך משחררים מההכרח לדאוג לסוללות החדשות ולהחליף אותן בשעת הצורך. מטען הסוללות מעוצב לגודל מינימלי ונוחות מקסימלית, כך שניתן להטעין את הסוללות בכל מקום – לטעינה מלאה המקנה עד 30 שעות שימוש ולטעינה מהירה של כחצי שעה לקבלת שמונה שעות עבודה של מכשירי השמיעה.

 

בשורה התחתונה, מכשירי שמיעה ברמת פרימיום הם מכשירים המספקים חווית שמיעה טובה יותר, גם בסביבות הרועשות ביותר, ומתאימים גם לירידות שמיעה קשות. פונקציות מתקדמות עוזרות לשפר את חווית השמיעה במגוון מצבים אקוסטיים מאתגרים לצד נוחות שימוש ועיצוב מדויק. אנשים המקיימים אורח חיים פעיל או משתנה תדיר ירגישו בהבדל היטב – כאשר חווית השמיעה ואורח החיים משתפרים זה לצד זה, כאחד.

מידע נוסף על מכשירי שמיעה

מאמרים מומלצים...

איך כדאי לחבר את מכשיר השמיעה לטלפון הסלולרי? איך לבחור נכון מכשיר שמיעה זעיר? איך מנקים מכשיר שמיעה בקלות?

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשר עכשיו
    צור קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: