נגישות

המבחר הרב של מכשירי שמיעה, במיוחד לאור השיפורים הטכנולוגיים המואצים של השנים האחרונות, שוני באיכויות המקצועיות והשירות של מכוני השמיעה השונים ותקופת האחריות והטיפול במכשירי השמיעה,  יצרו טווח רחב ומגוון של מחירים עבור מכשירי שמיעה מומלצים, רכישתם והשירות הנלווה אליהם. קופת החולים עשויות להשתתף בחלק מהעלות הזו במסגרת ההסדרים השונים שיש לה עם מכוני שמיעה, כאשר אחוז וסכום ההשתתפות נקבעים גם בהתאם לסוג הביטוח הקיים. כיום, עיקר השתתפותה של קופת החולים היא עבור מבוטחים בגילאים 65 ומעלה, כאשר ההחזר מורכב משני מרכיבים: החזר סל הבריאות – בהתאם לגיל; והשתתפות ביטוח המשלים (ככל שיש לכם כזה) של הקופה הרלוונטית

כדאי לדעת! לא תמיד ההסדר של קופת החולים בה הנכם חברים הוא זה המשתלם, מבחינה מקצועית, שירותית וכספית. הדבר החשוב הוא למצוא מכון שמיעה שיכול לסייע לכם לשפר את שמיעתכם!

עלות הטיפול, ההתאמה, הרכישה והשירות של מכשירי שמיעה אינה זניחה כלל. אולם, זוהי אחת מההשקעות הטובות ביותר שתוכלו לבצע בחייכם. השיפור באיכות החיים בעקבות השימוש במכשירים לא יסולא בפז.

מכשיר שמיעה מומלץ

מחירי מכשירי שמיעה – דברים שכדאי לבדוק לפני רכישה

תדירות החלפת מכשירי השמיעה עומדת על ממוצע של אחת לארבע-חמש שנים, כפועל יוצא של ההתאמה, שינוי בשמיעה, התפתחויות טכנולוגיות וביצועי מכשירי השמיעה – גורמים המשפיעים על מחירים של מכשירי שמיעה.

כשאנחנו מדברים על “מחיר מכשיר שמיעה” – מה המחיר הזה כולל בעצם ואיך זה בא לידי ביטוי כאשר מדברים על מכשיר שמיעה מומלץ? נהוג לחשוב שמדובר במחירו של מכשיר השמיעה. אולם, לא מדובר במוצר “מדף” ומחירו הוא רק חלק מסוים מהעלות הכוללת. עלות מכשירי שמיעה כוללת, בין היתר, ייעוץ, התאמה אישית של המכשירים, עלות המכשירים עצמם, שירות לאחר ההתאמה – כיוונים ותחזוקה, אחריות לתקינות המכשירים ועוד.

בהקשר זה, חשיבות הטיפול והקשר האישי עם קלינאי התקשורת ומכון השמיעה הינם נדבך חיוני להצלחת הטיפול ושיפור השמיעה באמצעות המכשירים. ללא האמון בין המכון המטפל למשתמש במכשירי שמיעה יהיה קשה לייצר מוטיבציה חיובית שהינה קריטית להצלחת תהליך ההסתגלות למכשירי השמיעה.

מכשיר שמיעה מחיר

מטבע הדברים, ככל שרמתם הטכנולוגית של מכשירי השמיעה הינם גבוהה יותר – עלותם גבוהה יותר. לא בהכרח מכשיר זעיר יקר יותר ממכשיר שמיעה הגדול ממנו. הדבר תלוי בטכנולוגיה המוטמעת במכשיר. באופן כללי, ניתן לומר כי ככל שמכשיר השמיעה משוכלל יותר הוא נותן מענה למגוון רחב יותר של התמודדות עם סיטואציות בחיי היום-יום, מקנה גמישות רבה יותר בכיוונים לעתיד ומכיל פונקציות נוספות ההופכות אותו לנוח יותר להרכבה ושימוש לאורך זמן.

במרבית המקרים ניתן לקבל את מכשירי השמיעה לתקופת ניסיון, לרוב ללא כל תשלום עבור המכשירים עצמם וללא התחייבות מצדכם. תקופת ניסיון שכזו תאפשר לכם לבחון באופן שקול האם מכשירי השמיעה מתאימים לכם ויותר מכך – האם מכון אתם מעוניינים להיות מטופלים במכון השמיעה בו קיבלתם את המכשירים לניסיון

נסכם כי שימוש במכשירי שמיעה הינו אחת מההשקעות הטובות ביותר עבורכם, עבור איכות חייכם ואף עבור משפחתכם. כדי לקבל החלטה מושכלת המביאה בחשבון גם יחסי עלות/תועלת כדאי גם לבדוק היטב באיזה מכון שמיעה אתם מעוניינים להיות מטופלים כדי שבאמת תוכלו לשפר את איכות חייכם.

לצפייה בקטלוג מכשירי ואביזרי השמיעה שלנו לחצו כאן

מאמרים מומלצים...

בדיקת BERA | בדיקת ברה סימנים לירידה בשמיעה מהי לקות שמיעה?

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

מצא מכון שמיעה
קרוב לביתך

לקטלוג
מכשירי שמיעה

  התקשר עכשיו
  צור קשר

להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: