נגישות

 

שמיעה אצל מבוגרים

שיפור איכות החיים עם מכשירי שמיעה

איך מכשירי השמיעה משפרים את איכות החיים?

מחקרים מראים כי שמיעה, בהיותה חוש משמעותי בתפקוד היומיומי, משחקת תפקיד חשוב גם בשמירה על יכולות קוגניטיביות ובמניעת התפתחות דמנציה. מכשירי Livio החדשים של חברת Starkey לוקחים את מכשירי השמיעה צעד אחד קדימה ומטמיעים יכולות מתקדמות שלא היו קודם למכשירי השמיעה. משפחת מכשירי השמיעה החדשים Livio מוסיפה פונקציונאליות חדשה, לצד שיפור יכולות קיימות בסדרת המכשירים של החברה. בואו להכיר את סדרת Livio.

Livio Edge AI 2400

Livio Edge AI 2400, אותם משווקת "אודיו מדיק", מייצגים את הדור הבא של מכשירי שמיעה אלחוטיים מתקדמים. מכשירים אלו משלבים טכנולוגיית בינה מלאכותית לחוויה מלאה של מכשירי שמיעה בריאים המשלבים חיישנים לשמירה על בריאות כללית בנוסף לתפקודם כמכשירי שמיעה מתקדמים. מכשירים אלו מצוידים ביכולות משנות חיים לצד טכנולוגיות מתקדמות לקבלת איכות שמע אולטימטיבית גם במצבים המאתגרים ביותר.

Livio Edge AI 2400

מכשירי שמיעה אלחוטיים, Livio Edge AI 2400

טכנולוגיית בינה מלאכותית

במכשירים אלו באופן בלעדי מוטמעת טכנולוגיית בינה מלאכותית המאפשרת באמצעות טפיחה קלה על המכשיר לבצע סריקה של הסביבה וביצוע התאמות מיידיות אוטומטיות כנדרש לקבלת חווית שמיעה מיטבית. מכשירי Livio Edge AI 2400 פועלים בסנכרון מושלם עם טלפונים סלולריים (אפל ואנדרואיד בדגמים מסוימים). באמצעות האפליקציות המקושרות למכשיר – Thrive ו-Thrive Care ניתן לכוון את עוצמת שמע, לבחור תרחישי שמע מתאימים כגון מצב מסכה אשר עוזר להבין דיבור גם מאחורי מסכות, להפעיל פקודות קוליות ועוד.

 

עם מכשירי שמיעה אלו ניתן לקבל שלל שירותים שעד היום לא חוברו בכלל למכשירים דומים:

 1. שמיעת תזכורות ישירות ממכשיר השמיעה
 2. אפשרות תרגום סימולטני ל-27 שפות
 3. אפשרות לשמור שיחות בפורמט טקסט
 4. מערכת אבחון עצמי לבדיקת תקינות מכלולי מכשירי השמיעה השונים, כולל כיוונון מרחוק על ידי איש מקצוע
 5. מעקב גופני אחר מספר הצעדים, מעקב נפשי אחר אופי השימוש בשמיעה ואינטראקציות חברתיות – לקידום שמירה על בריאות גופנית ומנטלית
 6. זיהוי נפילות והתראה לאנשי קשר
 7. מתן מענה על שאלות מושמעות
 8. כיבוי והפעלה אוטומטיים בהרכבת או הוצאת המכשיר לחסכון בחשמל

 

מכשירי Livio Edge AI 2400 הם מכשירי שמיעה אלחוטיים מתקדמים ביותר וכוללים טכנולוגיות שמע אשר מאפשרות שמיעה טבעית במצבים רבים ומשתנים: שמיעת דיבור בנוחות תוך הנמכת רעש בלתי רצוי, טכנולוגיה מתקדמת לביטול זמזומים, שריקות או רעשי לוואי, איכות שמע עילאית ומעברים חלקים בין סביבות משתנות ללא מאמץ, חוויה חדשה של הקשבה למוסיקה והתמודדות יפה עם ירידות שמיעה חד צידיות.

 

המכשירים הם קטנים אשר כמעט ואינם נראים. ניתן לבחור בין שלל צבעים למכשיר עצמו. אחד היתרונות הברורים למכשירים אלו היא יכולת הטענה בדגמים מסוימים. טעינה אחת מחזיקה 24  שעות ברב השימושים. בנוסף, למכשיר ניתן להוסיף שלל אביזרים נלווים המתקשרים ישירות בדרך אלחוטית לאוזן ומאפשרים הזרמת שמע ישירות לאוזן בשיחות טלפון,  משדר לטלוויזיה המקרין את הקול ישירות למכשיר, מיקרופון אישי המאפשר קיום שיחות אחד על אחד גם בתנאים רועשים, מיקרופון שולחני לסיוע בישיבות ודיונים קבוצתיים, שלט רחוק ועוד.

Livio 2000, Livio 1600, Livio 2400

אודיו מדיק משווקת מכשירי שמיעה אלחוטיים מתקדמים נוספים מבית Starkey – סדרת מכשירי Livio עם כל התכונות האלה או חלקן. כל המכשירים בסדרה מתחברים לאפליקציית Thrive ומאפשרים מעקב אחר בריאות כללית. המתקדם שבהם, Livio 2400 אף מאפשר הוספת חיישן למדידת דופק. ככל שהמכשיר מתקדם יותר הוא מאפשר יותר תוכניות מובנות להתמודדות עם רעשי רקע ותנאי שמע מאתגרים. Livio 1600 כולל תוכנית אחת להתמודדות עם רעשי רקע, Livio 2000 כולל 2 אפשרויות ואילו Livio 2400 כולל 4 אפשרויות שונות להתאמה מושלמת למצבים השונים.

גם ההתמודדות עם ירידת שמיעה חד צדדית מעט שונה. ב- Livio 1600 ישנם 16 ערוצים למשדרים בין שתי האוזניים. מספר הערוצים עולה בהתאמה ל-20 ו-24 בהתאם לסוג המכשיר. זיהוי נפילות ויכולות לימוד של המכשיר מוטעמות רק במכשירים בהם מוטמעת תכונות.

Livio 1600

מכשירי שמיעה Livio 1600 בטכנולוגיה משוכללת

התקדמות הטכנולוגיה בסדרת LIVIO

מכשירי Livio של Starkey הם המכשירים המתקדמים ביותר בסדרת מכשירי שמיעה מתקדמים מצוינים. לעומת משפחת הדגמים הקודמים של החברה, דגמי Halo, המכשירים כוללים שיפורים משמעותיים הן בתחום הקישוריות לעזרים נלווים לשמיעה אופטימלית של שיחות טלפון, טלוויזיה, שיחות בין אישיות וקבוצתיות ועוד, הן בהגנה על המכשיר ועמידותו בפני לחות, שעווה או אבק, והן באיכות השמע באמצעות טכנולוגיית בינה מלאכותית היודעת לזהות ולנתח את מאפייני הסביבה ולבחור באופציית השמיעה המיטבית לאותה הסביבה במכשירים החדשים. הבדל משמעותי נוסף בין מכשירי המשפחות השונות הוא בסוללות המכשיר: בעוד Halo משתמשים בסוללות חד פעמיות, ניתן להשתמש בסוללות נטענות במשפחת המכשירים החדשה Livio.

תמונה של מכשירי Halo² 1600

מכשירי שמיעה Halo קולטים סאונד ישירות מהמכשירים הניידים של Apple

תפיסת העולם של מכשירי Livio מתקדמת יותר ומאפשרת להטמיע שירותים שונים נלווים ישירות למכשיר השמיעה, יכולות אשר לא היו קיימות כלל קודם לכן: תרגום, תעתיק, מעקב בריאות או זיהוי נפילות. הטכנולוגיה היום נמצאת במהפכת פיתוח מתקדמת ובין הדגמים החדשים לישנים ישנם מספר צעדי ענק שנעשו שלא רק משפרים את איכות השמיעה במכשירים אלא גם הופכים אותם להרבה יותר מאשר רק מכשירי שמיעה.

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשרו עכשיו
    צרו קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: