נגישות

ירידה בשמיעה היא תופעה נפוצה אשר יש לה השלכות מרחיקות לכת על איכות החיים. היכולת לתפקד במצבי שמע מאתגרים ורועשים יורדת ומביאה רבים למצבי בידוד חברתי. מצב זה אינו מחויב במציאות. כיום, ישנם מכשירי שמיעה מעולים, אסתטיים ודיסקרטיים, אשר מאפשרים תפקוד מעולה במצבים רבים. הזרמת שמע ישירות לאוזן ממכשירים דוגמת סלולריים או טלוויזיות מסייעת בהתמודדות עם קשיים נפוצים אלו ומכשירים מתקדמים כוללים יכולות הנחתת צלילים ומיקוד באנשי שיחה ומאפשרים תפקוד, גם כאשר מדובר בליקוי שמיעה חמור ועמוק וגם כאשר מדובר בסביבה מאתגרת. בואו נעבור על כמה מהיתרונות הדיגיטליים של מכשירי השמיעה החדשים.

 

פשוט לשמוע טוב יותר

הדבר העיקרי שמצפים ממכשירי שמיעה הוא – שיפור בשמיעה. מכשירי שמיעה המתקדמים עושים בדיוק את זה אבל לא רק על ידי הגברת הצללים כל מנעד הצלילים, אלא דווקא להיפך. במכשירי השמיעה הללו ישנה אפשרות להתמקד באדם אתו מדברים במגוון מצבי שמיעה שונים. אם יש רוח מסביב, מכשיר השמיעה המתקדם ידע לנטרל את קולות הרוח ולהגביר את קול בן השיח. גם במסיבה רועשת או מסעדה הומה עם הד חזק מכשירי השמיעה ישרתו אתכם – הם ידעו להתמקד באדם שאיתו אתם מדברים ולהגביר את קולו תוך הנחתת הקולות שסביבו – דבר שהוא חיוני בסביבות הומות ומהדהדות דוגמת מסעדה רועשת.

 

סביבות שמע שונות מחייבות שינוי של הגדרות פעולה של המכשיר. שינוי הגדרות זה יכול להתבצע בלחיצה על כפתור על המכשיר עצמו, באמצעות אפליקציה על הטלפון החכם או במכשירי שמיעה מתקדמים במיוחד – באופן אוטומטי. המערכת יודעת לבד לזהות מהו מצב השמע בו אתם נמצאים ולהתאים את פעולתה למצב זה.

למכשירי שמיעה נוספים באתר אודיו מדיק

 

מכשיר שמיעה קטן

היום, כאשר חלק ניכר מהצעירים מתהדר בזוג אוזניות אלחוטיות, אפילו מכשירי שמיעה גדולים יחסית כבר אינם חריגים בנוף העירוני, אך גם למי שתוספת זו מפריעה, ישנם מכשירי שמיעה קטנים שעושים את העבודה בצורה מאד טובה ומתאימים למגוון רמות של ליקויי שמיעה. מכשיר שמיעה קטן יכול להיות ממוקם בתוך תעלת האוזן או בחלקו מאחורי האוזן וחלקו בתעלת האוזן. מכשירי שמיעה מתקדמים, דוגמת Resound ENZO Q 7 הם לא רק קטנים ודיסקרטיים אלא גם מתהדרים בעיצוב מוקפד ואסתטי ומגיעים בשלל צבעים למיזוג מושלם בין מכשיר השמיעה וצבע העור והשיער.

מכשיר שמיעה מתקדם

 

מכשירי שמיעה נטענים

מכשירי שמיעה צורכים לא מעט חשמל ובמכשירים מהדור הקודם היה צורך להחליף את הסוללות בתדירות גבוהה. כאשר החלפת הסוללות היא תכופה, מחירי הסוללות מצטברים ויכולים להגיע לעלות נכבדת. מכשירי שמיעה מתקדמים כוללים את האפשרות להחליף את הסוללות המתכלות בסוללות נטענות ולקבל מכשיר שמיעה נטען. החלפה זו נוחה כיוון שהיא חוסכת לא מעט זמן "סידורים" – ללכת ולקנות סוללות, לקוות לא להגיע למצב שבו סוף השבוע מגיע ופתאום מגלים שאין סוללות להחלפה וכדומה. היום אפשר פשוט להוציא את הסוללה ולטעון במשך הלילה. בדגמים מתקדמים יש גם אפשרויות של טעינה חלקית מהירה במיוחד ומשך חיי סוללה ארוך במיוחד.

 

מכשירי שמיעה אלחוטיים

יתרון נוסף המגולם במכשיר שמיעה מתקדם הוא הקישוריות האלחוטית שלו. מכשיר שמיעה אלחוטי יודע להתחבר באמצעות בלוטות' למגוון מכשירים ולהזרים את הצלילים ישירות לתעלת השמע. פתרון זה מאפשר לשמוע טלוויזיה בלי להעיר את השכנים, לדבר בטלפון סלולרי בקלות ובלי דיבורית, לא לפספס פנייה בתוכנת הניווט, להקשיב למוסיקה או ספר מושמע, או להתמקד בקולו של מרצה גם באולם גדול על ידי חיבוריות אלחוטית למיקרופון המושם לידו.

 

אפשרות לקבל שרות מרחוק במכשיר שמיעה דיגיטלי

עד היום, היה צורך להגיע למעבדות השמע לצורך ביצוע כיוונונים במכשיר השמיעה. עם מכשיר שמיעה דיגיטלי מתקדם אפשר לחסוך את ההגעה הפיזית למכון השמיעה ולקבל את השירות מרחוק. כאשר חלק לא מבוטל מצרכני מכשירי השמיעה הם אנשים מבוגרים, מדובר ביתרון ניכר שחוסך לא רק טרחה ומאמץ אלא גם סיכוי להידבק בקורונה או שפעת בעת היציאה מן הבית.

 

נטרול צפצופים

היכולת לנטרל צפצופים ופידבק חיונית למי שסובל מטנטון בנוסף לירידה בשמיעה. מכשיר שמיעה מתקדם יודע לנטרל צפצופי טנטון על מנת להעניק חווית שמיעה טובה יותר.

 

זיהוי כיווניות

עוד יכולת מרשימה של מספר דגמים דיגיטליים היא היכולת לזהות את כיווניות הקולות. הקולות מוגברים באופן שונה בכל אחת משתי האוזניים ומאפשרים לזהות, באופן טבעי, את מקור הקול.

 

מכשיר שמיעה דיגיטלי מתקדם מעניק חווית שמיעה נעימה וטבעית ומעניק פונקציונאליות שלא קיימת בדור הקודם של המכשירים. בזכות הקישוריות ניתן להגביר את יכולות המכשיר אף יותר ואפילו להימנע ממועקות הדור הקודם של מכשירי השמיעה – תחלופה רבה של סוללות, ביקורים תכופים במכון השמיעה ומראה מסורבל ובולט. מכשירי השמיעה המתקדמים יותר יודעים לתת מענה לכל אלו, ועל הרבה יותר.

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשרו עכשיו
    צרו קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: