נגישות

מכשיר ה-EVOLV של "אודיו מדיק" מבצע 55 מיליון חישובים בשנייה!
ומחקה את הפעולה הטבעית של המוח לשמיעה טבעית ואיכותית פי כמה.

הבינה המלאכותית בשירות לקויי השמיעה בישראל: חברת "אודיו מדיק", יבואנית ויצרנית מכשיר שמיעה בישראל, הציגה לאחרונה, מכשיר שמיעה נטען חדשני בשם EVOLV המבוסס על אינטליגנציה מלאכותית בהשראת המוח האנושי, המאפשרת לסנן את הקול האנושי מבין מגוון של רעשי רקע.

הבינה המלאכותית מפצה על החסך הגופני

המדע של הבינה המלאכותית בא לפצות על מערכות בגוף שלא פועלות כפי שאנחנו רוצים שיפעלו,
לא רק ברמה המכאנית – אלא ברמה של חשיבה גבוהה יותר

בניגוד למכשירי השמיעה מהדורות הקודמים, שעובדים על טכנולוגיות שגרתיתו, המכשיר החדש משתמש בטכנולוגיות חישוביות של בינה מלאכותית, ויש לו יכולת להעדיף קולות אנושיים ולסנן רעשי רקע בלתי רצויים המאפשרים ללקויי שמיעה ליהנות משמיעה טבעית ואיכותית הרבה יותר.

מסנן את הרעש הלא רצוי

אנשים ששמיעתם תקינה מסוגלים לתת עדיפות לקול האנושי על פני רעשי הרקע. אצל לקויי השמיעה, היכולת הזאת נפגעת. המכשיר החדש והמהפכני מחפש את הצירוף המיטבי שייתן את יחס הקול האנושי לרעש הטוב ביותר. הוא עושה זאת באמצעות מערכת מתוחכמת של חיישנים, שלוקחת כל סיטואציה שמיעתית שנמצאים בה, מנתחת אותה לגבי רמת הקול, הרעש, מיקום הרעש, מיקום הדובר, מיקום רעש של רוח ועוד. החיישנים לוקחים בחשבון הרבה מאוד אינפורמציה, מכניסים אותה למערכת, שמנתחת הכל ועושה חישובים עם כל הפרמטרים, מיליוני חישובים במקביל, ומוציאה תמיד את החישוב שייתן את היחס הטוב ביותר לרגע הנתון.

העתיד כבר כאן והוא נשמע מעולה


סדרת מכשירי השמיעה EVOLV נחתה סופסוף בישראל
והיא מציעה מכשירי שמיעה סופר חכמים המסוגלים לבצע 55 מיליון פעולות בשעה
ומבטיחים: שמיעה טובה יותר גם בסביבה מאתגרת, טכנולוגיה להדגשת הדיבור ושיפור חוויית השמיעה בשילוב הטלפון החכם שלכם והכל במכשיר תוך אוזני נטען המתכוונן אוטומטית בצורה אופטימלית לכל משתמש.

המכשיר קיים בכל הגדלים – קטן ובלתי נראה לחלוטין עד מכשיר מאחורי האוזן. יש אפשרות לתכנת אותו לתוכניות שמע מותאמות אישית כולל תוכניות מיוחדות וחדישות לשמיעה איכותית של מוזיקה.

לפרטים וייעוץ אישי בבחירת מכשיר השמיעה המתאים ביותר עבורכם

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשרו עכשיו
    צרו קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: