נגישות

ישנם לא מעט מוסדות ובתוך כך גם אנשי מקצוע המעניקים שירותים וטיפולים שונים בתחום השמיעה. אך אם אתם מעוניינים ביותר מבדיקת שמיעה בסיסית ומחפשים מכוני שמיעה אשר יוכלו לעמוד לשירותכם באופן הטוב ביותר כדאי בהחלט לבצע בדיקה של כמה פרמטרים חשובים לפני ש"קופצים למים העמוקים".

mpas1-(1)

קיבצנו ואספנו עבורכם כמה מדדים חשובים שבהחלט שווה לבדוק על מנת לוודא שעושים את הבחירה הנכונה והמקצועית ביותר.

צוות מקצועי – הצוות המקצועי במכוני השמיעה המובילים כולל קלינאי וקלינאיות תקשורת מוסמכים. לצוות זה ישנו תפקיד חשוב ביותר בביצוע בדיקת שמיעה מוקפדת או בהתאמת מכשיר השמיעה המושלם עבורכם. על כן הצוות המקצועי במכון השמיעה שאליו בחרתם ללכת חייב להיות בוגר חוג להפרעות תקשורת, בעל ניסיון רב בתחום ולדאוג להתעדכן באופן שוטף בכל החידושים האחרונים בתחום.

בדיקות שמיעה – מכוני שמיעה המובילים מבצעים בדיקות שמיעה מקצועיות ומוקפדות ברמה הגבוהה ביותר. כל בדיקת שמיעה חייבת להיות מבוצעת רק על ידי מי שהוסמך באופן רשמי לעשות זאת. בדיקת שמיעה היא אינה עניין של מה בכך והיא חייבת להתבצע באופן מדויק ולהתייחס לכלל הפרמטרים השונים הנכללים בתוכה.

 

איכות מכשירי שמיעה – אם הצוות המקצועי הוא חצי מהתמונה אז מכשירי שמיעה מאיכות מעולה הוא החצי השני שלה. על כן יש לבחון מהם חברות מכשירי השמיעה שעימם עובד מכון השמיעה. גם בתחום מכשירי השמיעה, כמו גם כמעט בכל תחום אחר ישנו טווח רחב של איכויות ורמות איכות. ודאו כי מכון השמיעה מספק מכשירי שמיעה ברמה הגבוהה ביותר כמו למשל של חברת GN ReSound או Starkey Laboratories הנחשבות לגדולות, איכותיות ומוכרות שביצרניות מכשירי השמיעה.

אמינות – האמינות היא מושג רחב אשר ניתן להגדירו באופנים רבים. אך בהקשר הנתון האמינות היא הענקת תקופת התנסות ארוכה במכשיר השמיעה. אמינות היא קבלת מכשיר השמיעה בתום תקופת ההתנסות, בחזרה מהלקוח בלי שאלות מיותרות ומעיקות. אמינות היא הענקת תקופת אחריות ארוכה למכשירי שמיעה מתוך אמונה מלאה בטיב ואיכות המוצר.

עכשיו תוכלו למצוא, קצת יותר בקלות, את מכוני השמיעה האיכותיים ביותר

עכשיו אתם יכולים לצאת לדרך עם סל טיפים שאולי עזרו לכם לבצע בחירה מעט מושכלת יותר של מכוני שמיעה שיוכלו באמת לספק לכם את השירות המקצועי הטוב ביותר. השמיעה שלכם היא אחד החושים הכי חשובים שלכם. אם חשים ירידה בשמיעה או מעוניינים לבצע בדיקת שמיעה שתבוצע על ידי מיטב המומחים בתחום, כדאי שתבצעו מעט מחקר מקדים. אין זו בושה להתקשר או אפילו לכתת רגליים ולהגיע באופן פיזי אל מספר מכוני שמיעה. זוהי זכותכם המלאה לשאול כל שאלה ולוודא שאתם מקבלים את הטוב ביותר.

מאמרים מומלצים...

מותגים מוכרים של מכשירי שמיעה כבדי שמיעה – דרכי טיפול והתמודדות אבחון בעיות שמיעה

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשרו עכשיו
    צרו קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: