נגישות

בעיות שמיעה יכולות להתבטא בכמה אופנים וסוגי בעיות של ירידה בשמיעה, הכל לפי המקרה הפרטני של כל אדם וכך גם הפתרונות הרלוונטיים ביותר הם אישיים ולא גנריים. עבור בעיות שמיעה רבות, מכשירי שמיעה איכותיים, אמינים ומקצועיים מהסוג שאנו באודיו מדיק מייבאים ומשווקים, מהווים פיתרון אידיאלי המאפשר חזרה לאיכות שמיעה ולאיכות חיים משופרת. אך עבור מקרים רבים, כולל עבור מטופלים המשתמשים במכשירי שמיעה, ישנו תחום מקיף של אביזרי שמיעה היכול לסייע מהותית בבעיות השמיעה ובהתמודדות היומיומית איתן. מעבר למכשירי שמיעה שהם האביזרים המרכזיים והמקיפים ביותר מבחינת יכולות ומתון מענה יומיומי, אביזרי שמיעה כוללים שורה של כלים, מוצרים ואמצעים המיועדים להקל, לשפר את השמיעה של דברים ספציפיים וכיוצא באלו.

אזניות כאביזר שמיעה
 חברת אודיו מדיק מתמחה בייבוא, שיווק והתאמה אישית מלאה של מכשירי שמיעה מבית המותגים המובילים בעולם. מוצרים בעלי אמינות ללא פשרות ואיכות שמע מעולה, המציעים גם מראה מינימליסטי וקלות תפעול התאימה לכל סוג משתמש. בנוסף אנו מציעים אביזרי שמיעה איכותיים לשיפור איכות חייהם של המטופלים. שיתופי פעולה מקצועיים עם מכוני שמיעה מובילים ואיכותיים מאפשרים להשיג את סל המוצרים של אודיו מדיק בפריסה ארצית רחבה וכמובן תוך התאמה אישית מלאה של סל הפתרונות לצרכים האישיים של כל מטופל.  

אביזרי שמיעה טכנולוגיים – לצד המכשיר או בלעדיו

בהתאם למהות וחומרת בעיית הירידה בשמיעה, ישנם אביזרי שמיעה טכנולוגיים שחלקם פועלים לצד מכשיר השמיעה וחלקם מאפשרים שיפור שמיעה ואיכות חיים גם בלעדי המכשיר בתוך האוזן. לפעמים המכשיר הפשוט ביותר יכול לעשות פלאים מבחינת השמיעה שלכם ושיפור איכות החיים מבחינה זו, ולעתים מדובר על מכשירים מתקדמים יותר טכנולוגית – ניתן למצוא פיתרון אופטימלי לכל צורך וכל מאפיין!  

 • מגבר קול לטלפון נייח: מוצר המגיע במגוון אפשרויות טכנולוגיות. מגביר את הקול במהלך שיחת טלפון נייח – בין אם בחיבור ישיר לאפרכסת או באמצעים טכנולוגיים מתקדמים יותר הכוללים גם אפשרויות כיוון אישיות.
 • מגבר קול לצלצול הטלפון.
 • מערכת שמע מגבירה לטלוויזיה: אלו אביזרי שמיעה שימושיים ופופולריים במיוחד. מדובר על אזניות אלחוטיות המאפשרות חיבור ישיר לטלוויזיה לצורך הגברת עוצמת השמע והבנת הנאמר ללא בעיות – כולל מוצרים חודרי קירות לטווחים גדולים.
 • מערכת שמע להגברת הסביבה: אמנם “שירות” זה רלוונטי במיוחד למכשירי שמיעה ייעודיים, אך למצבים שונים יש צורך בהגברה נוספת. אביזרי שמיעה אלו דומים לאזניות אלחוטיות לטלוויזיה, אך הן מאפשרות הגברה של הסביבה עצמה – למשל הגברת הרמקולים של הטלוויזיה או הגברת הרמקולים בהצגת תאטרון.
 • מגבר קול + אמצעי ויזואלי לפעמון הדלת: לפתרון הבעיה המוכרת של אי שמיעת פעמון הדלת בבית. מגבר קול לפעמון הקיים ובנוסף נהוג גם אמצעי ויזואלי (נורה למשל) המציין צלצול בדלת.
 • טלפונים נייחים מיוחדים: אביזרי שמיעה אלו מציעים טלפונים נייחים מיוחדים המיועדים לכבדי שמיעה, כוללים חיווי ויזואלי לצלצול והגברה מובנית הניתנת להתאמה אישית במהלך השיחה.
 • מגברים אישיים ניידים: מופעלי סוללות וכוללים יחידת הגברה ושידור ואוזניות.
 • דיבוריות Bluetooth: להגברת מכשירים ניידים ומכשירים שונים – אוזניות חזקות במיוחד או אוזניות ייעודיות המתחברות ישירות למכשירי שמיעה קיימים.
 • אמצעי עזר היקפיים: למשל בודקי סוללות דיגיטליות, סוללות חליפיות, אטמי אוזניים, תכשירים לניקוי או ייבוש האוזן וכן הלאה. 

מהם  אביזרי השמע היעילים ביותר?

אמנם קיימות אפשרויות רבות של אביזרי שמיעה בשוק, אביזרים שונים המספקים מענה מממוקד לאנשים שונים ולצורכי שמיעה שונים ביומיום, אך אנחנו בחברת אודיו מדיק בכל זאת מאמינים ומקדמים תפיסה כי מכשירי שמיעה הינם הפתרון היעיל, המקיף, האסתטי והאמין ביותר למכלול בעיות של ירידה בשמיעה. כאשר מכשיר השמיעה איכותי ומותאם אישית הוא עונה למרבית הצרכים של המטופל!

מאמרים מומלצים...

בדיקת BERA | בדיקת ברה מדוע חשוב לבצע בדיקת שמיעה לתינוקות כבדי שמיעה – דרכי טיפול והתמודדות

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשר עכשיו
    צור קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: