נגישות

סדרת Quattro

LiNX Quattro – דיוק פירוט דק במיוחד

לינקס-קוואטרו -7 לינקס-קוואטרו -5 לינקס-קוואטרו -5

מכשירי השמיעה החדשים והמצוינים שלנו הם מעבר לכל מה שקיים כיום. רק פיתרון אחד, תוכלו ליהנות מחוויית הצליל העשיר יותר, ממגוון רחב של שידור אלחוטי אלחוטי, התאמה אישית ואפשרויות לטעון למתקדמים ביותר. * עם
פירוט עדין במיוחד, LiNX Quattro מציעים לך חוויות מבריקות עם שכבות של צלילים, בהשראת תחושת ביטחון ברגעים החשובים לך ביותר.
* במכשירים דגמים מתאימים
משפחת מכשירי השמיעה קוואטרו

נאום ברור יותר

בהסתמך על שנים של חדשנות, אנחנו ממשיכים להיות חלוצים בטכנולוגיות מכשירי שמיעה המסייעות לאנשים לשמוע טוב יותר בחיי היום-יום.
הפתרונות הייחודיים שלנו מאפשרים לך להאזין בקלות רבה יותר לדיבור וקולות מכיוונים שונים בסביבתכם. בין אם מדובר ברחוב הומה אדם או בתיאטרון שקט, אתם יכולים להתמקד בשיחה ועדיין לשמוע את הקולות שמסביבכם.

צלילים מלאים יותר

עם מכשירי LiNX Quattro כעת, למעשה, אין לכם כמעט כל מגבלות לחוויית הצליל ותוכלו לשמוע זאת בפרטים העדינים ביותר. צלילים גבוהים ונמוכים כעת נשמעים טבעיים ועשירים יותר. מקומות שקטים אכן נשמעים שקטים וצלילים רועשים יותר נשמעים בנוחות, חדות ונטולי עיוות. צלילים כמו ציוץ הציפורים, צחוקם של ילדים ותווי המוזיקה הפכו לנגישים ומהנים יותר.
בבדיקה סמויה כפולה, LiNX Quattro הועדף בשיעור של 95% מהזמן בהאזנה למוזיקה בהשוואה למכשירי עילית של יצרנים אחרים.

חוויה עשירה יותר

צליל מכונת הקפה בבוקר והמוזיקה המתנגנת בערב, כל אלה נעשים בהירים ומלאים יותר באמצעות LiNX Quattro,וכך המקומות המועדפים עליכם נשמעים טוב יותר.התוצאה היא חווית צליל מבריקה

קישוריות אלחוטית ללא מתחרים

יותר שכבות צליל, פעילות וקצב
כשאתם עונים לטלפון במקום הומה אדם או בבית, אתם יכולים לעקוב אחר מה שנאמר. כשאתם צופים בטלוויזיה בבית אתם יכולים להרגיש טוב יותר את הפעילות. כשאתם נוהגים בעיר אתם שומעים בזמן אמת הוראות ניווט**. מכשירי LiNX Quattro מעניקים לכם חווית קישוריות אלחוטית יוצאת דופן למעשה כמעט מכל התקן אודיו. אתם יכולים ליהנות מצלילים בהירים, מלאים ועשירים יותר, תווים וטונים – בשידור אלחוטי ישירות למכשירי השמיעה שלכם.
**במכשירי טלפון תומכים
חווית סאונד מבריקה במכשירי Quattro מכשיר קוואטרו - מדברים בביטחון בשיחות טלפון

לדבר בביטחון בשיחות טלפון

כעת, אתם יכולים לשוחח בטלפון באופן צלול יותר. מחקרים מראים שבממוצע אתם יכולים להבין עוד 50% יותר משיחת טלפון בשידור למכשירי השמיעה בהשוואה לניהול שיחת טלפון רגילה שלא באמצעות שידור. עכשיו, אתם יכולים לקלוט ישירות שיחות מטלפונים מבוססי Android או מ-iPhone ללא צורך באביזר נוסף***.

מטען מכשירי שמיעה מהדהד

מדורגים במקום הראשון כשמדובר בשידור אלחוטי

בשיחות שנקלטות ישירות במכשירי LiNX Quattro מטלפונים מסוג iPhone, המאזינים דירגו את איכות הצליל כטובה יותר ב-37% בהשוואה למכשירי עילית של יצרנים אחרים.

יותר פעילות בצפייה בטלוויזיה

האזינו לחדשות, צפו בסרטים ושמעו את פס הקול בבהירות משופרת ובעוצמה הנוחה לכם – כששאר המשפחה צופה בעוצמה שנוחה להם.

תמיכה והתאמה אישית מכל מקום

טיפול ייחודי
ReSound Assist מחולל מהפכה בכל הקשור לטיפול הניתן לך על-ידי מכון השמיעה שלך. בבית, בעבודה או בחופשה, ReSound Assist מאפשר לך לשלוח בקשות מהאפליקציה הייעודית להתאמות ועדכונים למכשירי השמיעה – כך שתוכלו לקבל עדכונים ישירות ממכון השמיעה המטפל בכם.
יותר תמיכה בכל דרך
לאחר שניסיתם את ההתאמות המעודכנות, אם יכולים בקלות לשלוח דירוג שביעות רצון בחזרה למכון השמיעה במטפל בכם. בכך, מכון השמיעה המטפל בכם יכול להבטיח כי אתם מרוצים מהשיפורים החדשים.
צבעים נייטרלים של מכשירי שמיעה

אלו שכבר התנסו בשימוש ב-ReSound Assist יכולים להעריך את אופן הטיפול הייחודי, קלות השימוש והנוחות שהוא מציע.
הנה מה שמשתמשי ReSound Assist אומרים:
83% “קל לשלוח בקשה מהאפליקציה”
89% “קל להוריד הגדרות חדשות מהאפליקציה”
77% “ההתאמות המעודכנות שיפרו את חוויית השמיעה שלי”

להתאמה אישית מיטבית בכל מקום ובכל זמן

מכשירי השמיעה LiNX Quattro מתאימים עצמם אוטומטית לסביבה בה אתם נמצאים, אבל אתם יכולים להתאים בעצמכם  את הפרטים של חווית ההאזנה האישית שלכם. אתם יכולים לשלוט כיצד תוכלו לחוות את הצלילים שמסביבכם באמצעות התאמות מהירות ודיסקרטיות באפליקציה.
הנה כמה דוגמאות להתאמות שאתם יכולים לבצע באמצעות האפליקציה:
שיפור של הצלילים
תוכלו לגשת לאפשרויות נוספות להתאמות של הצלילים כדי לקבל איכות צליל מלאה יותר בכיוון של צלילים בתדירויות שונות – צלילי באס, ביניים או צלילים גבוהים.
חיווי מצב טעינת סוללות
עקבו אחר מצב טעינת הסוללות של כל מכשיר שמיעה נטען, וקבלו הודעה מתאימה על הצורך בטעינתן.
מצא את מכשירי השמיעה שלי
אם אינכם יכולים למצוא את מכשירי השמיעה שלכם, תוכלו לבדוק את המיקום האחרון שנרשם במפה באפליקציה.
אפשרות להקלה מטינטון
תוכלו לנסות להקל על תופעות הטינטון באמצעות השמעה ברקע של צלילים מרגיעים.

הפתרון הנטען המתקדם ביותר בעולם

LiNX Quattro מציעים כעת את הפתרון המתקדם ביותר למכשירי שמיעה נטענים – באמצעות סוללת ליתיום איון האטומה לגמרי לצורך הגנה. הפתרון הקטן, הדיסקרטי והסוללה האנרגטית מספק לכם יותר מיום של פעילות ללא הצורך להתעסק בהחלפת סוללות. בלילה פשוט הניחו את מכשירי השמיעה שלכם במטען ההשראה החשמלית הקל לשימוש, לשימוש ליום למחרת. מבוקר ועד לילה אתם יכולים להיות בטוחים בפתרון הנטען שלכם.
ביטחון מלא בטעינה מלאה – תוכלו ליהנות מעד 24 שעות שימוש בסוללה, אפילו כשבמחצית הזמן אתם משתמשים בשידור אלחוטי מטלוויזיה, מוזיקה את מקור אודיו אחר.
לרענן עם המכשירים בטעינה מהירה – אם אתם בדרך, בנסיעה או פשוט שכחתם לטעון בלילה את המכשירים, עדיין אתם יכולים להשתמש במכשירים לאחר 30 דקות טעינה בלבד.

החופש לטעון בכל מקום

אביזר טעינה ואחסון מסוגנן ומסוגנן
אביזר הטעינה נכנס בקלות לכיס, למזוודה או לתיק הנסיעות שלך, שומר על מכשירי השמיעה וטוען אותם בו זמנית בכל מקום שאתה נמצא.

מטען מכשיר LiNX Quattroבדיקות סוללות למכשירי שמיעה

כיסי טעינה בהשראה חשמלית מאפשרים לך למקם את מכשירי השמיעה שלך בתוך האביזר לטעינה נוחה ודיסקרטית. בנוסף לבדיקת מצב הסוללות באפליקציית 3D החכמה, נוריות LED שנדלקות באור ברור מעידות לכם שהסוללות החלו להיטען. באמצעות אביזר הטעינה והאחסון תוכלו לטעון את מכשירי השמיעה שלכם עד שלוש פעמים, ומחוון ה- LED יציין את מצב הסוללות וכן את מצב המטען עצמו.

לכל מכשירי השמיעה של ReSound:

מכשירי שמיעה ReSound

להדהד אחרים
משפחות : LiNX2
המשפחה Linx 3D
המשפחה המשפחה Enzo²

חברות מכשירי שמיעה אחרות:
Starkey

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשר עכשיו
    צור קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: