נגישות

אפליקציות למכשירי שמיעה

ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה בעשורים האחרונים מאפשרת לנו גישה נוחה יותר למגוון של פעולות, באופן שללא ספק מקל על החיים שלנו משמעותית. בדומה למכשירים רבים אחרים שהלכו והשתכללו עם השנים, גם מכשירי השמיעה לא נותרו מאחור, וכיום, מכשירי שמיעה רבים מצוידים בטכנולוגיה חדשנית יותר מאי פעם. אותה טכנולוגיה חדשנית מאפשרת לנו להתחבר לטלפון החכם לצורך ביצוע מגוון של פעולות שונות – כמו למשל שיחת טלפון, שמיעת מוזיקה או חדשות ועוד. כיצד בדיוק הטכנולוגיה הזו עובדת ומה עוד חשוב לדעת בנושא?

 

הדור הבא של מכשירי השמיעה

הטכנולוגיה החדשנית שבה מצוידים מכשירי השמיעה כיום, מאפשרת לנו לחבר אותם לאפליקציות אותן פיתחו יצרני מכשירי השמיעה השונים. באודיו מדיק, אנו ממליצים על שתי אפליקציות עיקריות לשימוש עם מכשירי השמיעה:

 

אפליקציית Thrive

אפליקציית Thrive היא אפליקציה המיועדת למכשירי שמיעה מסדרות Livio של Starkey, בשלל הרמות והסוגים. האפליקציה מתחברת ישירות למכשיר השמיעה לצורך הזרמת שמע, ללא כל אביזר מקשר נוסף, וניתנת לשימוש בכל דגמי האייפון ובטלפונים חכמים בעלי מערכת הפעלה של אנדרואיד 10 ומעלה. יש לשים לב כי חלק מהטלפונים החכמים יאפשרו אופציית סטרימינג ישירות למכשיר השמיעה, ואילו אחרים יאפשרו להשתמש באפליקציה כשלט רחוק (ללא סטרימינג). אלו מבינכם שבחרו לרכוש את מכשירי השמיעה מסדרות ה-Livio, יוכלו ליהנות מפונקציות כמו עיצוב חדשני ונוח במיוחד, ציפוי מתקדם המגן על המכשיר מפני לכלוך ומים, אביזרים אלחוטיים משלימים ועוד.

צילום מאפליקציית Thrive

אפליקציית Thrive – הפונקציות השונות

לאפליקציית Thrive מגוון של פונקציות, אשר מאפשרות למשתמש לבצע פעולות שונות ואף לנטר את מצבו הפיזי:

 • פונקציה למעקב אחר פעילות הגוף ופעילות הקשורה למצב המנטלי של המשתמש
 • פונקציה למציאת מכשיר הטלפון הנייד
 • פונקציות לתרגום ותמלול של שמע
 • פונקציות שמע אשר מאפשרות שמיעה טובה יותר של אנשים במצבים שונים (כמו למשל כשהדובר עוטה מסיכה)

להורדת האפליקציה:

אפליקציית Smart 3D

אפליקציית Smart 3D היא אפליקציה המיועדת למכשירי השמיעה של ReSound, מסדרות ורמות שונות. בדומה לאפליקציית Thrive, גם אפליקציית ה-Smart 3D מתחברת למכשירי השמיעה ללא אביזרים מקשרים, וניתנת לשימוש בכל דגמי האייפון ובטלפונים חכמים בעלי מערכת הפעלה של אנדרואיד 10 ומעלה, כאשר ישנם טלפונים חכמים שיאפשרו שימוש בסטרימינג, וישנם כאלה שיאפשרו שימוש באפליקציה כשלט רחוק (ללא סטרימינג). אלו מבינכם שבחרו לרכוש את מכשירי השמיעה של ReSound, יוכלו ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת לעיבוד צלילים, ציפוי מיוחד להגנה על המכשיר, קישוריות אלחוטית ועוד.

צילום מאפליקציית Smart 3D

אפליקציית Smart 3D – הפונקציות השונות

אפליקציית Smart 3D מכילה גם היא לא מעט פונקציות, אשר מסייעות למשתמש לשלוט הן במכשיר הטלפון החכם שלו והן במכשיר השמיעה:

 • גישה מהירה למגוון של פעולות באמצעות לחצן בודד – עניין אשר מקצר את התהליכים עבור המשתמש, ומאפשר לו למצוא את הפונקציות שהוא מעוניין להשתמש בהן במהירות.
 • התאמה אישית של הגדרות שמע – הן הגדרות קבועות והן הגדרות המשתנות בהתאם למיקום של המשתמש.
 • מציאת מכשיר השמיעה באמצעות האפליקציה.
 • הפחתת טנטון – מיסוך הטנטון באמצעות השמעת צלילים מסוימים, אותם ניתן לקבוע מראש.

להורדת האפליקציה:

זקוקים למכשיר שמיעה? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

כפי שניתן לראות, הטכנולוגיה המאפיינת את מכשירי השמיעה כיום שונה מאוד מזו שהייתה זמינה לנו בעבר. באמצעות מכשירים מתקדמים ואפליקציות המותאמות אליהם, המשתמש יכול לשלוט במגוון של פונקציות, אשר מאפשרות לו לא רק לשמוע בצורה טובה יותר, אלא גם מקלות עליו ומסייעות לו בתחומים נוספים רבים. אם אתם זקוקים למכשיר שמיעה, אנו ב"אודיו מדיק" נשמח להתאים לכם את המכשיר הטוב ביותר עבורכם ולהסביר לכם על האפליקציות התואמות אותו, כך שגם אתם תוכלו לנצל את כל מה שיש לטכנולוגיה להציע לנו כיום וליהנות מאורח חיים נוח יותר.

 

*לשימוש במכשירי טלפון ובמכשירי שמיעה תומכים בלבד בהתאם לעדכוני היצרנים

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשרו עכשיו
    צרו קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: