נגישות

סדרת Muse

Muse – המכשיר שנוצר במיוחד עבורך

קטלוג מכשירי Muse

דגמי muse 2400מכשירי muse2000 דגמי muse 1600

מכשיר Muse למוזיקה

מכשירי muse מבית starkey

השמיעה היא חלק משמעותי בשגרת יומנו. בזכותה, אנחנו יכולים לשמוע את הצחוק של ילדנו, לנהל שיחה עם חברים סביב שולחן האוכל, ליהנות מהמוזיקה האהובה עלינו ולהתרגש מסרט או מהצגת תיאטרון. מצב של ירידה בשמיעה עלול לעורר חששות לגבי איכות החיים, האם נצליח לתקשר עם הסביבה באותה קלות? האם נוכל ליהנות מצלילים באופן בו התרגלנו? הודות למכשיר השמיעה Muse מבית Starkey, התשובה היא כן. המכשיר המתקדם מותאם בדיוק לשגרתם חייכם, ומשלב טכנולוגיה מתקדמת בעולם מכשירי השמיעה, שנועדה להעניק לכם חווית שמיעה טבעית ואיכותית.

Muse אתכם בכל מקום

החיים שלנו הם דינמיים, אנחנו עוברים מישיבה שקטה בעבודה לארוחה במסעדה הומה, משהייה בין קירות הבית להליכה באוויר הפתוח ומשיחה אינטימית לאירועים אליהם מגיע קהל רב. בדומה למערכת השמיעה האנושית, גם המערכת הטכנולוגית של Muse בנויה כך שתתאים לסביבה המשתנה. המכשיר משלב פונקציות מתקדמות, בהן הנמכת רעשים, טכנולוגיית כיווניות ומערכת העתקת דיבור. כל אלו, נועדו לאפשר לכם לשמוע בצורה הטובה ביותר בכל מקום בו אתם נמצאים.

Muse רמות טכנולוגיה

חווית שמיעה מקסימלית

שמיעה אינה רק שיחה, היא גם ההנאה ממוזיקה טובה, מסדרה אהובה או מסרט איכותי. הטכנולוגיה האל חוטית של Muse מאפשרת לכם ליהנות מכל אלו, בעזרת מכשיר השמיעה שלכם. השילוב עם אביזרי SurfLink, המאפשרים לצלילים מהטלפון ומהטלוויזיה להגיע היישר למכשיר השמיעה, הופכים את החוויה לקלה ועוצמתית. איכות הצלילים שתשמעו תהיה גבוהה במיוחד, בזכות הטכנולוגיה החכמה במכשיר, המותאמת לאוהבי המוזיקה. המיקוד בעוצמה ובאיכות, יחד עם האפשרות לשליטה מותאמת אישית, מאפשרים לכם ליהנות מהצלילים בדיוק באופן שאתם אוהבים.

מיקרופון אישי מכשיר שמיעה Muse

 

muse4new-min-min

שלט למכשיר שמיעה Muse

עיצוב מכשיר השמיעה בהתאמה אישית

Muse נועד לענות על צרכי שמיעה מגוונים, בהם גם ירידת שמיעה חד צידית, במטרה לספק מענה מרבי לכל אדם וצורך. ההתאמה אינה מסתיימת בתכונות המכשיר, וממשיכה גם באפשרות לבחור את סגנון העיצוב האהוב עליכם. המכשיר מגיע בחמישה דגמים שונים, הנבדלים בגודל ובמיקום. כך למשל, תוכלו לבחור במכשיר נסתר בתוך תעלת האוזן, מאחורי האוזן או בתוכה, בהתאם להעדפות הנוחות והאסתטיקה שלכם. לאחר מכן, תוכלו להחליט גם מהו הצבע המועדף עליכם, מבין מבחר של שבעה גוונים שונים. החומרים העמידים מהם עשוי המכשיר, בשילוב עם טכנולוגיה לדחיית שעווה ולחות, יאפשרו לכם ליהנות מהמכשיר למשך זמן רב.

מכשירי muse בהתאמה אישית

 

תמונות רקע מכשירי muse

משפחות נוספות של חברת Starkey:

משפחת Halo2

חברות מכשירי שמיעה נוספות:

חברת ReSound

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשר עכשיו
    צור קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: