נגישות

סדרת Halo2

Halo2 – המכשירים שמשאירים אותך מחובר

קטלוג מכשירי Halo2

halo2-1600

 Halo2-2000 

Halo2-2400

משפחת halo2
מכשירי שמיעה Halo2

החיים שלנו הם כבר לא רק מה שנמצא בסביבה הקרובה אלינו. אנו מנהלים שיחות ממרחקים בעזרת הטלפון הסלולרי, מתעדכנים בחייהם של חברים מעבר לים דרך הרשתות החברתיות ומגיעים לתכנים שנוצרו בכל רחבי העולם באמצעות האינטרנט. האמצעים האלקטרונים פותחים בפנינו מגוון רחב של אפשרות, אשר הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת היום שלנו. לכן, לא מפתיע שגם בזמן הרכבת מכשירי שמיעה, חשוב לנו להיות זמינים בכל עת. אין כל סיבה כי האפשרות להנות מהטכנולוגיה תיפגע במקרה של ירידה בשמיעה. Halo2, מכשיר השמיעה החכם מבית Starkey, נבנה במיוחד על מנת לאפשר לכם להמשיך להיות מחוברים. Halo2 מתחברים ישירות למכשירי Apple, כמו iPhone, iPad ו-iPod, ומעניק לכם את חווית השמיעה הנוחה והאיכותית ביותר.

text

מכשיר halo2

מחוברים בכל עת

הודות לטכנולוגית ה-Bluetooth, מכשירי השמיעה Halo2 מתחבר ים בקלות לטלפון הסלולרי, לנגן המוזיקה ולטאבלט מבית Apple. משמעות הדבר היא שביכולתכם ליהנות מצלילים באיכות גבוהה לא רק הודות להגברת הצלילים בסביבה, אלא גם בזכות האפשרות לשמוע דרך המכשיר סאונד המגיע ממקורות נוספים. למעשה, מכשיר השמיעה שלכם ישמש כמו רמקול, שביכולתו להשמיע את המוזיקה האהובה עליכם, את הסרטון בו אתם צופים, את הצלילים מהאפליקציות השונות וכמובן את שיחת הטלפון שאתם מנהלים. אם תרצו בכך, תוכלו אפילו לבקש מ-Siri להקריא עבורכם הודעות וטקסטים ישירות למכשירי ה-Halo2 שלכם. החיבוריות הפשוטה הופכת את השימוש בטכנולוגיה לקל, מהיר ומהנה במיוחד.

 

אפליקציית TruLink

התאמה אישית בלחיצת כפתור

החיבור למכשיר הטלפון מאפשר לכם גם יכולת נוספת – לשלוט על כל אפשרויות הסאונד בכל רגע נתון, בלחיצת כפתור. באמצעות אפליקציית TruLink תוכלו לכוון את הצלילים לפי העדפותיכם, כך שתיהנו מחוויית השמיעה האופטימלית עבורכם. מכיוון שההעדפות משתנות לפי הסביבה בה אנו נמצאים, ישנה אפשרות לבחור עד 20 מצבים מותאמים אישית. למטרה זו, קיים באפליקציה כלי בשם SoundSpace, המאפשר לכם ליצור את הגדרות המצבים בעצמכם. תוכלו אפילו לבחור להתאים את המצב למקום הגיאוגרפי בו אתם נמצאים. למשל, ניתן לבחור בתוכנית המתואמת לעבודה במשרד, אשר תיכנס לפעולה בכל פעם שתיכנסו למשרד שלכם. תוכלו להפעיל תוכניות דומות בבית, במסעדה האהובה עליכם או בכל מקום אחר בו אתם מבקרים לעיתים תכופות.

חווית שמיעה מועצמת

מלבד אפשרויות הקישוריות וההתאמה הייחודיות, במכשירי Halo2 קיימת גם טכנולוגיה מתקדמת, שנועדה להפיק סאונד איכותי במיוחד. בזכות מערכת נטרול הרעשים ומערכת הכיווניות, תוכלו לשמוע היטב גם בסביבה רועשת ומאתגרת, מבלי להיות מוסחים מרעשי רקע. בנוסף, המכשירים מכילים טכנולוגיה מוגנת בפטנט המשחזרת צלילים גבוהים לתדירויות נמוכות יותר, כדי שתוכלו לשמוע אותם טוב וברור יותר. על מנת להימנע מזמזומים וצפצופים, Halo2 מצוידים גם במערכת נטרול פיד בק, המאפשרת שמיעה רצופה וחלקה. כל אלו, מצויים במכשיר העשוי מחומרים באיכות הגבוהה ביותר, הדוחים מים ושעווה. תכונות אלו, מבטיחות כי מכשירי Halo2 ילוו אתכם שנים רבות ויעצים את חווית השמיעה שלכם בכל מקום וסיטואציה.

חויית שמיעה halo2

משפחות נוספות של חברת Starkey:

משפחת Muse

 

חברות מכשירי שמיעה נוספות:

חברת ReSound

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשר עכשיו
    צור קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: