משפחת LiNX2

LiNX2 – הכירו את עולם השמיעה החכמה

קטלוג מכשירי LiNX2

linx2_5

linx2_7

linx2_9

משפחת LiNX2

חשבתם שמכשירי שמיעה הם בסך הכל אמצעי הגברה? כנראה שעוד לא פגשתם את הטכנולוגיה המתקדמת של LiNX2 מבית ReSound. בעת המצאת מכשיר השמיעה הראשון בסוף המאה ה-19, איש לא יכל לנחש איך יראה העולם בו אנו חיים היום. ההתפתחויות הטכנולוגיות ששינו את עולמנו חוללו מהפיכה גם בתחום עזרי השמיעה, והפכו את המכשירים לחכמים מאי פעם. מלבד הסאונד באיכות הגבוהה ביותר, מכשירי LiNX2 יאפשרו לכם להתחבר לטלפון הסלולארי, לטלוויזיה ואפילו למערכת האודיו. כל זאת, תוך אפשרות להתאים הצליל לפי ההעדפות שלכם, באופן מהיר וקל במיוחד.

סוגי LiNX2

איכות שמיעה מרבית

 

בין אם מדובר בסביבה רועשת או שקטה, בשיחה אינטימית או בנוכחות קבוצה גדולה, בחלל פתוח או בחדר סגור - LiNX2 ידע להתאים את עצמו בצורה אופטימלית לסיטואציה בה אתם נמצאים. אחד מיתרונותיו הגדולים של המכשיר הוא הטכנולוגיה המחקה את מערכת השמיעה האנושית, ומאפשרת להגיע לתוצאות מיטביות. האלגוריתמים הייחודים שמצויים במכשיר מבצעים מיפוי מרחבי מדויק, בזכותו תבחינו באופן טבעי במקור ממנו הצליל מגיע. יכולת זו כמובן אינה באה על חשבון איכות הצליל, שזכתה בניקוד גבוה ביותר במחקרים.

 

 

מכשיר linx2

שמיעה מירבית עם linx2

משדר מדיה למכשיר שמיעה linx2

להיות מקושרים בכל זמן

 

מכשיר שמיעה חכם הוא כזה שמצליח לעמוד בקצב החיים המהיר של ימינו. יכולות הקישור של LiNX2 מאפשרות ליהנות מסאונד איכותי גם בעת שיחה בטלפון, צפייה בסרט או אפילו האזנה למוזיקה.

 

 

תוכלו להתחבר בקלות למכשירי אפל, ולמגוון מכשירים נוספים בעזרת שידור לדיבורית או להתקן מדיה. החיבור נעשה בצורה חופשית ואל חוטית, ההופכת את מכשירי השמיעה לאוזניות סטריאופוניות. זאת, כמובן תוך שאתם ממשיכים לשמוע את סביבתכם, ויכולים לנהל במקביל שיחות.

מולטי מיקרופון למכשיר שמיעה linx2

אפליקציית ReSound Smart

להיות מקושר עם מכשיר שמיעה linx2

מכשירי שמיעה linx2

השליטה בידיים שלכם

 

לכל אחד מאיתנו יש העדפות ייחודית, גם בנוגע לצליל ושמיעה. לכן, LiNXמאפשר לכם להתאים את הסאונד בדיוק לצרכים שלכם. תוכלו לבחור בתוכניות האקוסטיות המועדפות עליכם, בעוצמת הצליל הרצויה ובווליום המתקבל ממכשירים מקושרים. ניתן גם להגדיר תוכניות מבוססות מיקום, שיופעלו באופן אוטומטי בעת שתיכנסו למשרד, לבית הקפה השכונתי או לבית. השליטה במכשיר השמיעה נעשית דרך האפליקציה הייעודית לו, דבר שהופך את האדפטציה לנוחה במיוחד. תוכלו להתאים את המכשיר גם מבחינה חיצונית, על ידי בחירה של סגנון העיצוב המועדף עליכם. בכל הדגמים נעשה שימוש בחומרים איכותיים ועמידים במיוחד, המבטיחים כי LiNX2 יעמוד לרשותכם לאורך שנים רבות.

מכשירי linx2

משפחות נוספות של חברת ReSound:

משפחת Enzo2

 

חברות מכשירי שמיעה נוספות:

חברת Starkey