נגישות

סדרת Enzo²

Enzo2 – לשמוע את העולם בדרך שלך

קטלוג מכשירי Enzo2

 

מכשיר שמיעה enzo2_9

 

מוצרי Resound רלוונטיים

מיקרופון אישי למכשיר שמיעה

משדר טלויזיה למכשיר שמיעה

דיבורית לנייד למכשירי enzo2

לכל אחד מאתנו ישנם רצונות שונים, תחביבים אחרים וסדר יום ייחודי. ההעדפות והצרכים שלנו, מכתיבים לא רק כיצד נראה יומנו, אלא גם את האופן בו הוא נשמע. היום שלנו יכול להתחיל בנסיעה ברכב תוך האזנה לשיר האהוב עלינו, להמשיך בדיון קולח עם הקולגות במשרד, בשיחת טלפון משמחת מידיד קרוב, ארוחת צהריים במסעדה שוקקת וצחוק מתגלגל של הילדים עם החזרה הביתה. מכשיר שמיעה המתאים לאורח החיים שלך, הוא כזה שמצליח ללוות אותך מסיטואציה לסיטואציה, ולספק בכל אחת מהן את הסאונד האיכותי ביותר. זוהי בדיוק המטרה של מכשירי השמיעה המתקדמים Enzo² מבית Resound. הטכנולוגיה המתאימה כבר בפנים, לך נותר רק להחליט באילו צלילים למלא אותה.

משפחת enzo2

 

 

שמיעה חדה עם enzo2

צליל עוצמתי, ברור וחי

 

כשאנו שומעים צליל אנחנו מנסים לדלות ממנו מידע רב ככל האפשר. אנו יודעים להעריך את גובה הצליל, את עוצמתו, את ההרמוניות שמלוות אותו ואת המקום במרחב ממנו הוא בוקע. כאשר ישנה ירידה בשמיעה, אותו התהליך הופך למאתגר יותר. במכשירי השמיעה Enzo² קיימת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לשמוע את הצלילים בבירור, באופן טבעי וללא מאמץ. מערכת החישה המרחבית במכשיר מסייעת לקבל תמונה של חיה של מקור הצלילים, להיות מודע לסביבה ולבחור במה להתמקד בכל רגע נתון. התכונות החכמות של Enzo² מאפשרות ליהנות מצליל באיכות מקסימלית בכל מצב ובכל מקום.

 

 

 

אפליקציית enzo2

 

 

קישוריות לחוויה מרבית

 

איכות השמיעה של Enzo² אינה מוגבלת רק לצלילים הנמצאים בסביבה, המכשיר מתחבר בקלות לטלפון הסלולרי ומאפשר לך לשמוע את כל הסאונד המופק ממנו היישר דרך מכשיר השמיעה. בזכות תכונה זו, ניתן לשמוע בבירור שיחות טלפון, לנהל שיחות וידאו, להאזין לשירים, ולמעשה להשתמש ב- Enzo²כמעין אוזניות אלחוטיות. ניתן לחבר את מכשיר השמיעה למגוון המכשירים של Apple, או למכשירים אחרים בעזרת חיבור Bluetooth ושימוש בסטרימר ייעודי של חברת ReSound.

 

 

 

 

מכשיר enzo2 צבעים

עיצוב קומפקטי ומרשים

Enzo² נועד ללוות אותך בכל מקום, בכל סיטואציה ובכל מזג אוויר. בדיוק מסיבה זו, המכשיר עשוי מחומרים איכותיים במיוחד העמידים לנזקי לחות, שעווה, שומן ואבק. המכשיר הינו קל וקומפקטי, ומעוצב בצורה התומכת בנוחות מרבית למשתמש. כדי לאפשר לך להביע את הסגנון שלך Enzo² זמין ב-10 צבעים שונים, מתוכם תוכל לבחור את הגוון האהוב עליך.

התאמה אישית ברגע

מכיוון שהמטרה היא ליהנות מחוויית שמיעה המותאמת לך כמו כפפה ליד, קיימת אפשרות לשלוט באופן עצמאי על הצלילים שמפיק המכשיר. על ידי שימוש באפליקציית ReSound Smart ניתן לכוון בקלות את עוצמת הקול ואת מאפייניו. האפליקציה הינה ידידותית לתפעול ומאפשרת לשנות את ההגדרות בכל עת. בנוסף, ניתן לבחור בהגדרות קבועות עבור מיקומים מועדפים, כמו למשל המשרד או הבית, כך שתוכל ליהנות מהתוכנית המתאימה ביותר למאפייני הסביבה. כל אלו, הופכים את חווית השימוש ב- Enzo²לאיכותית, מדויקת ונוחה במיוחד.

התאמה אישית של מכשיר השמיעה enzo2

משפחות נוספות של חברת ReSound:

משפחת LiNX2

 

חברות מכשירי שמיעה נוספות:
חברת Starkey

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשר עכשיו
    צור קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: