נגישות

סדרת LiNX 3D

LiNX 3D – העתיד כבר כאן

קטלוג מכשירי LiNX 3D

LiNX 3D 9 LiNX 3D 7LiNX 3D 5

משפחת LiNX 3D

אם עד היום חשבתם על מכשירי שמיעה כאמצעי עזר שצריך להתרגל אליו, סימן שעדיין לא הכרתם את סדרת LiNX 3D מבית ReSound. הגיע הזמן להיחשף למציאות חדשה, בה המכשירים החדשניים הם אלו שמתאימים את עצמם אליכם. בעזרת LiNX 3D תוכלו לחוש כל רגע במלוא עוצמתו: בין אם מדובר בגלים המתנפצים על החוף, צחוקם של אנשים אהובים או צליל כוסות היין שפוגשות זו בזו – כל אלו הופכים לחדים מאי פעם. מכשירי השמיעה החכמים מאפשרים לכם ליהנות מחוויה שמיעה ייחודית, מבלי להתפשר עיצוב פונקציונלי ואפשרויות טכנולוגיות מתקדמות.

השוואת גודל מכשיר שמיעה לפקק

שימוש במכשיר LiNX 3D

בהירות וצלילות מיטבית

מכשירי השמיעה LiNX 3D נועדו לאפשר לכם ליהנות מכל מה שיש לעולם להציע בכל רגע נתון. כאשר אתם נמצאים עם חבר במסעדה לא תרצו להסתפק רק בלשמוע את קולו, אלא גם ליהנות מהמוזיקה המתנגנת ברקע ולהתרשם מרחש המחבתות העולה מן המטבח. המכשירים המתקדמים מאפשרים לכם לחוש את כל אלו, ובמקביל להצליח להישאר ממוקדים בשיחה ובמתרחש. למעשה, נמצא כי LiNX 3D, בהשוואה למכשירי פרמיום מתחרים, מאפשרים להבין טוב יותר קולות על רקע רעש, לשמוע יותר מהצלילים בסביבה ולזהות טוב יותר דיבור בסביבות שונות.

בהירות וצלילות מיטבית עם LiNX 3D

בחזית הטכנולוגיה

מכשירי LiNX 3D מבוססים על הדבר הטבעי והחכם ביותר – המוח האנושי. כפי שהמוח שלנו יכול לשמוע הכל ולבחור להתמקד בדברים החשובים בסביבה, כך גם מכשירי השמיעה מצוידים בתכונות חישה מרחבית וכיווניות דו-צידית, המייצרות חוויה שמיעה מיטבית. כיוון שגם אמצעים טכנולוגיים הפכו לחלק בלתי נפרד מהסאונד שמקיף אותנו, LiNX 3D בנויים במיוחד כדי להתחבר ל-iPhone שלכם ולמכשירים נוספים מבית Apple. בנוסף, האביזרים האלחוטיים של ReSound מאפשרים לכם לשדר אל מכשיר השמיעה צלילים גם מהטלוויזיה, המחשב והרכב, כך שאתם תמיד נשארים מחוברים.

אפליקצייה למכשירי שמיעה

בדיוק כמו שאתם אוהבים

אפליקציית ReSound Smart 3D מאפשרת לכם להגדיר את מכשירכם בלחיצת כפתור, כך שתוכלו להתאים את האופן בו אתם חווים את העולם להעדפותיכם האישיות. בנוסף, האפליקציה מספקת הצעות לשיפור חוויות השמיעה בהתאם למתרחש סביבכם ומסייעת לכם לאתר את מכשיר השמיעה במקרה בו אינכם מוצאים אותו. גם עיצובים של מכשירי LiNX 3D נועדו להתאים באופן מרבי לאורך חייכם. החומרים האיכותיים מהם עשוי המכשיר, כולל ציפוי העמיד ללכלוך ולחות, בשילוב העיצוב הדיסקרטי, הופכים את אותו לנוח במיוחד. לכן, אל תתפלאו אם כעבור דקות ספורות, כבר תשכחו שאתם מרכיבים מכשיר שמיעה.

מכשירי LiNX3D מתאימים לכל מצב

משפחות נוספות של חברת ReSound:

משפחת Enzo2

משפחת LiNX2

חברות מכשירי שמיעה נוספות:

חברת Starkey

להתייעצות ללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

  מצא מכון שמיעה
  קרוב לביתך

  image not found

  לקטלוג
  מכשירי שמיעה

  image not found
    התקשר עכשיו
    צור קשר

  להתייעצות ללא התחייבות השאירו פרטים: