אודות חברת ReSound

חברתלוגו-ReSound GN ReSound (ריסאונד), שמכשירי השמיעה והפתרונות בתחום מתוצרתה מוצעים באודיו-מדיק, נמנית על החברות הגדולות, הוותיקות והמתקדמות בעולם בתחום ייצור ופיתוח מכשירי שמיעה.


משפחת LiNX2

משפחת LiNX

מכשירי שמיעה מעולים שנועדו לתת לכם שמיעה איכותית ביותר במצבים משתנים

משפחת QuattroTM

מכשירי שמיעה עם דיוק בפרטים העדינים ביותר

משפחת LiNX 3D

מכשירי LiNX3D

מכשירי שמיעה שלוקחים אתכם לחוויית שמיעה ברמה אחרת לגמרי

משפחת Enzo2

מכשירי Enzo2

מכשירי שמיעה עוצמתיים ביותר בטכנולוגיה אולטימטיבית. פסגת הביצועים וחוד החנית של הטכנולוגיה בעולם מכשירי השמיעה

GN ReSound (ריסאונד) יצרנית מובילה של מכשירי שמיעה נמצאת תמיד בחזית המחקר והפיתוח הטכנולוגי-אקוסטי, וכיאה לחברה דנית, מכשיריה מעוצבים בקפדנות, באיכות והנדסת אנוש יוצאי דופן.
GN ReSound נוסדה בשנת 1943 בדנמרק תחת השם DANAVOX. במהלך שנות קיומה הציגה מספר רב של חידושים טכנולוגיים בתחום מכשירי השמיעה. במהלך השנים התמזגה החברה עם מספר נוסף של חברות כמו ReSound חברה אמריקאית שהציבה סטנדרטים חדשים בתחום עיבוד אותות ובייחוד בנושא רגישות לעצמה. מיזוג שתי החברות הביא למהפכה של ממש בתעשיית מכשירי השמיעה על-ידי פיתוח משותף של מכשירי שמיעה מבוססי תוכנה והמערכת הראשונה הפעילה לביטול פיד-בק.

לאחר מספר נוסף של מיזוגים, אשר תרמו ליכולות הטכנולוגיות של החברה כמו גם למעמדה בתעשיית מכשירי השמיעה, הפכה החברה לאחת מהחברות הגדולות ביותר בתחום.

כיום, ריסאונד היא חברת ענק בעלת מספר רב של חברות בנות ברחבי העולם והיא מעסיקה אלפי עובדים.

ReSound משקיעה משאבים עצומים במחקר ופיתוח כדי לעמוד תמיד בראש החברות המתקדמות בתחום מכשירי השמיעה והאקוסטיקה. בין ציוני הדרך הטכנולוגיים של החברה ניתן למנות את מעגל הדחיסה הדינמית הראשון בעולם, מערכת נטרול הפיד בק האנטי פאזה הראשונה, טכנולוגיות אלחוטיות מתקדמות, אלגוריתמים כיווניים חדשניים, חיבור אלחוטי ישיר לאייפון ועוד. מכשירי שמיעה רבים מתוצרת החברה זכו בפרסי עיצוב מוצר יוקרתיים ברחבי העולם.

 

לקריאה אודות חברת Starkey