חברתלוגו-ReSound GN ReSound (ריסאונד), שמכשירי השמיעה והפתרונות בתחום מתוצרתה מוצעים באודיו-מדיק, נמנית על החברות הגדולות, הוותיקות והמתקדמות בעולם בתחום ייצור ופיתוח מכשירי שמיעה.


GN ReSound (ריסאונד) יצרנית מובילה של מכשירי שמיעה נמצאת תמיד בחזית המחקר והפיתוח הטכנולוגי-אקוסטי, וכיאה לחברה דנית, מכשיריה מעוצבים בקפדנות, באיכות והנדסת אנוש יוצאי דופן.
GN ReSound נוסדה בשנת 1943 בדנמרק תחת השם DANAVOX. במהלך שנות קיומה הציגה מספר רב של חידושים טכנולוגיים בתחום מכשירי השמיעה. במהלך השנים התמזגה החברה עם מספר נוסף של חברות כמו ReSound חברה אמריקאית שהציבה סטנדרטים חדשים בתחום עיבוד אותות ובייחוד בנושא רגישות לעצמה. מיזוג שתי החברות הביא למהפכה של ממש בתעשיית מכשירי השמיעה על-ידי פיתוח משותף של מכשירי שמיעה מבוססי תוכנה והמערכת הראשונה הפעילה לביטול פיד-בק.

לאחר מספר נוסף של מיזוגים, אשר תרמו ליכולות הטכנולוגיות של החברה כמו גם למעמדה בתעשיית מכשירי השמיעה, הפכה החברה לאחת מהחברות הגדולות ביותר בתחום.

כיום, ריסאונד היא חברת ענק בעלת מספר רב של חברות בנות ברחבי העולם והיא מעסיקה אלפי עובדים.

ReSound משקיעה משאבים עצומים במחקר ופיתוח כדי לעמוד תמיד בראש החברות המתקדמות בתחום מכשירי השמיעה והאקוסטיקה. בין ציוני הדרך הטכנולוגיים של החברה ניתן למנות את מעגל הדחיסה הדינמית הראשון בעולם, מערכת נטרול הפיד בק האנטי פאזה הראשונה, טכנולוגיות אלחוטיות מתקדמות, אלגוריתמים כיווניים חדשניים, חיבור אלחוטי ישיר לאייפון ועוד. מכשירי שמיעה רבים מתוצרת החברה זכו בפרסי עיצוב מוצר יוקרתיים ברחבי העולם.

לחצו כאן לצפייה בקטלוג המכשירים של Resound

מכשירי שמיעה ReSound

לקטלוג המלא של מכשירי ReSound

דגמי Enzo² 9

שיחות טלפון או מוזיקה ממכשירי Apple ייקלטו ישירות במכשירי השמיעה שלכם באיכות יוצאת דופן, ותוכלו לדבר בחופשיות ובטבעיות. מנגנונים אוטומטיים ידאגו לכוון את המכשירים שלכם לסביבות המשתנות, כך שלא תרגישו שהם שם. המכשירים מעוצבים בדייקנות לנוחות מרבית ותפעול פשוט.
למידע נוסף על מכשירי Enzo² 9

מכשיר שמיעה Enzo² 9

 

דגמי LiNX² 9

המכשירים כוללים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום עיבוד צלילים, הנחתת רעשים, זיהוי סביבתי, קישוריות אלחוטית, אפליקציה סלולרית למכשירי שמיעה, כיווניות, ציפוי הגנה ונטרול פידבק.
למידע נוסף על מכשירי LiNX² 9

תמונה של LiNX² 9